• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku KEYCHAIN

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem KEYCHAIN. Jeżeli chcesz otworzyć plik KEYCHAIN, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku KEYCHAIN

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Apple Keychain Password Format Apple

Co to jest plik KEYCHAIN?

Plik KEYCHAIN ​​jest tworzony przez Apple Keychain, czyli program dołączony do systemu Mac OS X, który przechowuje informacje o uwierzytelnianiu. Zawiera zaszyfrowaną kolekcję danych uwierzytelniania zasobów, takich jak hasła, certyfikaty i klucze prywatne.

Pliki KEYCHAIN ​​są używane do automatycznego uwierzytelniania użytkowników po sprawdzeniu opcji zapamiętania informacji uwierzytelniających. Są one wykorzystywane do witryn internetowych, kont SSH, plików FTP i sieci bezprzewodowych.

Pliki KEYCHAIN ​​są powszechnie znalezione z loginem login.Keychain.

login.Keychain - globalny brelok użytkownika zawierający hasła, logotypy witryn, zaufane tożsamości, certyfikaty programistów i inne klucze. Znajduje się w katalogu ~ / Library / Keychains /.

Jak otworzyć plik KEYCHAIN?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku KEYCHAIN jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi KEYCHAIN z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem KEYCHAIN którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik KEYCHAIN

Inne problemy z plikiem KEYCHAIN

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem KEYCHAIN nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami KEYCHAIN:

  • plik KEYCHAIN którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku KEYCHAIN z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik KEYCHAIN nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik