• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku KDEVPRJ

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem KDEVPRJ. Jeżeli chcesz otworzyć plik KDEVPRJ, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku KDEVPRJ

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
KDevelop Project Format Free Software Foundation

Co to jest plik KDEVPRJ?

Projekt tworzenia oprogramowania utworzony w KDevelop, pakiet programistyczny dla środowiska programistycznego KDE. Zapisano w formacie XML i zawiera odniesienia do plików i zasobów używanych przez projekt.

Pliki projektu KDevelop mogą być tworzone z KDevelop lub generowane z innych typów plików projektu przy użyciu skryptu kimport Perl.

Jak otworzyć plik KDEVPRJ?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku KDEVPRJ jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi KDEVPRJ z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem KDEVPRJ którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik KDEVPRJ

Inne problemy z plikiem KDEVPRJ

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem KDEVPRJ nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami KDEVPRJ:

  • plik KDEVPRJ którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku KDEVPRJ z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik KDEVPRJ nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik