• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku KTZ

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem KTZ. Jeżeli chcesz otworzyć plik KTZ, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku KTZ

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Kahootz Project Format ACTF

Co to jest plik KTZ?

Plik projektu stworzony przez Kahootza, program edukacyjny, który umożliwia uczniom tworzenie i przeglądanie światów 3D. Zapisuje scenę 3D i może zawierać sekwencje animacji. Często używane do tworzenia małych łamigłówek lub gier.

Oprogramowanie Kahootz nie jest już dostępne lub jest dostępne do pobrania.

Jak otworzyć plik KTZ?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku KTZ jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi KTZ z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem KTZ którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik KTZ

Inne problemy z plikiem KTZ

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem KTZ nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami KTZ:

  • plik KTZ którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku KTZ z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik KTZ nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik