• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku KAR

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem KAR. Jeżeli chcesz otworzyć plik KAR, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku KAR

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
MIDI Karaoke Format N/A

Co to jest plik KAR?

Plik audio utworzony przez różne aplikacje Karaoke, takie jak Band-in-a-Box. Zawiera dane MIDI oraz teksty piosenek zapisane w tekście. Nie zawiera rzeczywistych danych audio, ponieważ muzyka jest przechowywana przy użyciu MIDI. Używany do odtwarzania tekstów piosenek.

Jak otworzyć plik KAR?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku KAR jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi KAR z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem KAR którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik KAR

Inne problemy z plikiem KAR

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem KAR nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami KAR:

  • plik KAR którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku KAR z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik KAR nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik