• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku KBD

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem KBD. Jeżeli chcesz otworzyć plik KBD, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku KBD

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Keyboard Script File Layout N/A

Co to jest plik KBD?

Alternatywny układ klawiatury generowany przez niestandardowy program generowania klawiatury. Modyfikuje, które znaki są wprowadzane przez każdy klawisz klawiatury. Umożliwia użytkownikom przełączanie się między wieloma odwzorowaniami kluczy.

Jak otworzyć plik KBD?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku KBD jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi KBD z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem KBD którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik KBD

Inne problemy z plikiem KBD

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem KBD nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami KBD:

  • plik KBD którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku KBD z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik KBD nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik