• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku GB

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem GB. Jeżeli chcesz otworzyć plik GB, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku GB

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Nintendo Gameboy ROM Image N/A

Co to jest plik GB?

Pamięć tylko do odczytu (ROM) zawierająca dane gry Game Boy. Zawiera dokładną kopię danych z kasety Nintendo Game Boy. Może być odtwarzany na komputerze Mac lub PC przy użyciu oprogramowania do emulacji Gracza Gry.

Jak otworzyć plik GB?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku GB jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi GB z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem GB którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik GB

Inne problemy z plikiem GB

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem GB nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami GB:

  • plik GB którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku GB z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik GB nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik