• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku GZ2

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem GZ2. Jeżeli chcesz otworzyć plik GZ2, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku GZ2

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Misnamed BZ2 Format N/A

Co to jest plik GZ2?

Skompresowany plik, który faktycznie powinien używać rozszerzenia pliku .BZ2. Używane w systemach Unix i błędnie nazwane rozszerzeniem ".Gz2", prawdopodobnie dlatego, że użytkownik uważał, że był powiązany z formatem .GZ. Powinien zostać zmieniony na nazwę pliku ".Bz2" i otwierany za pomocą narzędzia kompatybilnego z bzip2.

Pliki GZ2 można także zobaczyć przy użyciu rozszerzenia .TAR.GZ2.

Jak otworzyć plik GZ2?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku GZ2 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi GZ2 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem GZ2 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik GZ2

Inne problemy z plikiem GZ2

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem GZ2 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami GZ2:

  • plik GZ2 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku GZ2 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik GZ2 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik