• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku GDF

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem GDF. Jeżeli chcesz otworzyć plik GDF, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku GDF

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
GUESS Graph Data Format GUESS

Co to jest plik GDF?

Plik używany przez GUESS (Graph Exploration System), narzędzie do wizualizacji używane do wyświetlania sieci i wykresów matematycznych. Zapisuje dane węzła i krawędzi, które zawierają wykres i subgrafy. Służy do wizualizacji poszukiwawczej w środowiskach badawczych i akademickich.

Pliki GDF są zapisywane w formacie zwykłego tekstu i zawierają szereg wierszy, które określają węzły i krawędzie wykresu.

Jak otworzyć plik GDF?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku GDF jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi GDF z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem GDF którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik GDF

Inne problemy z plikiem GDF

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem GDF nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami GDF:

  • plik GDF którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku GDF z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik GDF nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik