• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku GRO

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem GRO. Jeżeli chcesz otworzyć plik GRO, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku GRO

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
HP-48/49 Grob Graphic Image Format Hewlett-Packard

Co to jest plik GRO?

Format obrazu bitmapowego czasami określany jako GROB (mapa bitowa obiektów GRAFIC). Wykorzystywane przez kalkulatory naukowe firmy Hewlett-Packard, takie jak HP-48 i HP-49. Służy do przechowywania wykresów, wykresów i innych grafik utworzonych w kalkulatorze.

Pliki GRO można przeglądać na komputerze za pomocą wspomagającego emulatora kalkulatora HP, takiego jak Emu48.

Jak otworzyć plik GRO?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku GRO jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi GRO z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem GRO którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik GRO

Inne problemy z plikiem GRO

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem GRO nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami GRO:

  • plik GRO którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku GRO z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik GRO nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik