• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku GTP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem GTP. Jeżeli chcesz otworzyć plik GTP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku GTP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Guitar Pro Project Arobas Music

Co to jest plik GTP?

Plik danych Guitar Pro używany przez Guitar Pro wersje 1 i 2. Zawiera tabulatury instrumentów gitarowych i basowych. Służy do nagrywania i zapisywania wyników, które można wydrukować lub odtworzyć.

Jak otworzyć plik GTP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku GTP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi GTP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem GTP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik GTP

Inne problemy z plikiem GTP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem GTP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami GTP:

  • plik GTP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku GTP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik GTP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik