• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku GRK

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem GRK. Jeżeli chcesz otworzyć plik GRK, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku GRK

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Gradekeeper Document Gradekeeper

Co to jest plik GRK?

Gradebook utworzony z programu Gradekeeper, programu uczęszczania do szkół i oceny stopnia. Zapewnia ocenę i informacje o uczęszczaniu wszystkich uczniów w klasie.

Uczestnictwo w zajęciach, a także zadania domowe i wyniki testów, można rejestrować przy użyciu systemu Palm OS lub Pocket PC z zainstalowanym oprogramowaniem Gradekeeper. Dane mogą być później przesłane na komputer Macintosh lub Windows.

Jak otworzyć plik GRK?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku GRK jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi GRK z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem GRK którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik GRK

Inne problemy z plikiem GRK

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem GRK nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami GRK:

  • plik GRK którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku GRK z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik GRK nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik