• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku GROUPPROJ

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem GROUPPROJ. Jeżeli chcesz otworzyć plik GROUPPROJ, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku GROUPPROJ

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Delphi Project Group Format Embarcadero Technologies

Co to jest plik GROUPPROJ?

Plik projektu stworzony przez program Delphi 2007 i późniejsze wersje oprogramowania IDE. Zapewnia grupę projektów, która łączy wiele projektów (pliki .DPROJ) w jeden projekt roboczy. Używa formatowania XML i jest odpowiedni do kontroli wersji.

Jak otworzyć plik GROUPPROJ?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku GROUPPROJ jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi GROUPPROJ z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem GROUPPROJ którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik GROUPPROJ

Inne problemy z plikiem GROUPPROJ

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem GROUPPROJ nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami GROUPPROJ:

  • plik GROUPPROJ którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku GROUPPROJ z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik GROUPPROJ nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik