• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku GRF

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem GRF. Jeżeli chcesz otworzyć plik GRF, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku GRF

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
DPlot Graph Format Hydesoft Computing

Co to jest plik GRF?

Wykres 2D lub 3D stworzony przez program DPlot, program służący do wykreślania danych naukowych. Zapisuje typ wykresu i powiązane dane. Wykorzystywane do wykresów dystrybucji, oczek szkieletowych, rzutów 3D, wykresów biegunowych, wykresów prawdopodobieństwa, wykresów trójkąta, wagi hydrauliczne i wielu innych typów wykresów.

DPlot jest wykorzystywany głównie przez naukowców, inżynierów i innych specjalistów technicznych. Wykresy są często zawarte w prezentacjach i artykułach z czasopism naukowych.

Pliki GRF można wyświetlać za pomocą bezpłatnego programu DPlot Viewer.

Jak otworzyć plik GRF?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku GRF jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi GRF z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem GRF którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik GRF

Inne problemy z plikiem GRF

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem GRF nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami GRF:

  • plik GRF którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku GRF z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik GRF nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik