• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku GWI

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem GWI. Jeżeli chcesz otworzyć plik GWI, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku GWI

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
GroupWise Link Information Format Novell

Co to jest plik GWI?

Plik używany przez program GroupWise, współpracujący w środowiskach profesjonalnych. Zawiera wskaźnik do obiektu bazy danych programu GroupWise. Może zawierać identyfikator użytkownika, wersję, typ elementu, identyfikator wiadomości i ścieżkę folderu.

Pliki GWI służą do zapisywania i udostępniania skrótów do wiadomości, rekordów i innych informacji w bazie danych GroupWise.

Jeśli obiekt, do którego odnosi się plik GWI, jest usuwany z bazy danych GroupWise, plik GWI nie jest już przydatny.

Jak otworzyć plik GWI?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku GWI jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi GWI z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem GWI którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik GWI

Inne problemy z plikiem GWI

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem GWI nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami GWI:

  • plik GWI którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku GWI z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik GWI nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik