• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Informacje o PlanMaker

PlanMaker to aplikacja, która pozwala obsługiwać niektóre typy plików z naszej bazy. Znajdziesz tutaj informacje, które konkretnie rozszerzenia plików są wspierane przez PlanMaker - przy pomocy tego programu będziesz mógł wyświetlić, edytować albo zapisać pliki we wskazanym formacie.

Program PlanMaker jako konwerter

Program Microsoft Office możesz także wykorzystać jako konwerter. To znaczy, że przy pomocy PlanMaker będziesz mógł otworzyć plik w jedym formacie a zapisać go w innym. Poniżej lista dostępnych konwersji przy wykorzystaniu PlanMaker.

Typy plików wspierane przez PlanMaker
DIF PMV SDC SLK XLT XLTM XLTX PMW
Konwersje plików, które wykonasz z pomocą PlanMaker
CSV do PDF CSV do XLS CSV do XLSM CSV do XLSX DIF do CSV PMD do PDF SLK do CSV SLK do XLS XLS do CSV XLS do PDF XLS do XLSX XLSM do XLS XLSX do CSV XLSX do PDF XLSX do XLS XLSX do XLSM XLSX do XLT
Pobierz PlanMaker

Jeżeli potrzebujesz pobrać program PlanMaker, pamiętaj aby poszukać zaufanego źródła. W dzisiejszych czasach przy każdej okazji witryny oferujące pobieranie oprogramowania PlanMaker i innych dołączają do plików instalacyjnych niechciane dodatki. Najbardziej bezpiecznym rozwiązaniem jest skorzystanie z oficjalnej strony producenta PlanMaker - poniżej znajdziesz do niej link.

Strona producenta PlanMaker
Znajdź plik