• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PMV

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PMV. Jeżeli chcesz otworzyć plik PMV, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PMV

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
PlanMaker Spreadsheet Template Format SoftMaker Software

Co to jest plik PMV?

Szablon arkusza kalkulacyjnego utworzony przez oprogramowanie Arkusza kalkulacyjnego PlanMaker. Może być używany do tworzenia arkuszy .PMD z tego samego szablonu. Podobnie jak szablon Microsoft Excel (plik .XLTX) i można go przekształcić w format XLTX w programie PlanMaker.

Jak otworzyć plik PMV?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PMV jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PMV z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PMV którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PMV

Inne problemy z plikiem PMV

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PMV nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PMV:

  • plik PMV którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PMV z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PMV nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik