• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Easy-PhotoPrint EX

Informacje o Easy-PhotoPrint EX

Easy-PhotoPrint EX to aplikacja, która pozwala obsługiwać niektóre typy plików z naszej bazy. Znajdziesz tutaj informacje, które konkretnie rozszerzenia plików są wspierane przez Easy-PhotoPrint EX - przy pomocy tego programu będziesz mógł wyświetlić, edytować albo zapisać pliki we wskazanym formacie.

Program Easy-PhotoPrint EX jako konwerter

Program Microsoft Office możesz także wykorzystać jako konwerter. To znaczy, że przy pomocy Easy-PhotoPrint EX będziesz mógł otworzyć plik w jedym formacie a zapisać go w innym. Poniżej lista dostępnych konwersji przy wykorzystaniu Easy-PhotoPrint EX.

Typy plików wspierane przez Easy-PhotoPrint EX
BMP JPEG JPG PIC PICT TIF TIFF CLDCVT EL1 EL2 EL4 EL5 EL6 EL7 EL8
Konwersje plików, które wykonasz z pomocą Easy-PhotoPrint EX
BMP do JPG BMP do TIF EPP do JPEG EPP do JPG JPEG do JPG JPG do BMP JPG do JPEG JPG do TIF JPG do TIFF TIF do JPG TIF do BMP TIFF do JPEG TIFF do JPG
Pobierz Easy-PhotoPrint EX

Jeżeli potrzebujesz pobrać program Easy-PhotoPrint EX, pamiętaj aby poszukać zaufanego źródła. W dzisiejszych czasach przy każdej okazji witryny oferujące pobieranie oprogramowania Easy-PhotoPrint EX i innych dołączają do plików instalacyjnych niechciane dodatki. Najbardziej bezpiecznym rozwiązaniem jest skorzystanie z oficjalnej strony producenta Easy-PhotoPrint EX - poniżej znajdziesz do niej link.

Strona producenta Easy-PhotoPrint EX
Znajdź plik