• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku JMP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem JMP. Jeżeli chcesz otworzyć plik JMP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku JMP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
SAS JMP Discovery Chart-to-statistics SAS Institute

Co to jest plik JMP?

Plik danych utworzony przez JMP, program, który pozwala użytkownikom wizualizować statystyki utworzone w oprogramowaniu SAS. Zawiera dane tabelaryczne w formacie pól i rekordów, które reprezentują typy i wartości danych. Można je tworzyć za pomocą skryptów języka skryptowego JMP (JMP Scripting Language). Mogą być importowane i eksportowane w ramach oprogramowania SAS.

SAS stworzył JMP, wymawiał "jump", jako interaktywny pakiet wizualizacji, który integruje się z danymi SAS w celu zapewnienia dynamicznej wizualizacji.

Jak otworzyć plik JMP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku JMP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi JMP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem JMP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik JMP

Inne problemy z plikiem JMP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem JMP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami JMP:

  • plik JMP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku JMP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik JMP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik