• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku JSH

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem JSH. Jeżeli chcesz otworzyć plik JSH, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku JSH

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
JAWS Script Header Format Freedom Scientific

Co to jest plik JSH?

Plik nagłówka skryptu napisany dla JAWS. Aplikacja do odczytu ekranu systemu Windows, która zapewnia obsługę tekstu na mowę w tekście systemu Windows. Zapisuje informacje o nagłówku pliku źródłowego .JSS. Używany w procesie opracowywania zautomatyzowanych zadań do czytania JAWS.

Jak otworzyć plik JSH?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku JSH jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi JSH z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem JSH którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik JSH

Inne problemy z plikiem JSH

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem JSH nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami JSH:

  • plik JSH którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku JSH z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik JSH nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik