• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku JTP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem JTP. Jeżeli chcesz otworzyć plik JTP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku JTP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Windows Journal Template Format Microsoft

Co to jest plik JTP?

Szablon utworzony przez Windows Journal, program służący do robienia notatek na komputerach typu tablet. Zawiera domyślny tekst, obrazy i ustawienia układu strony. Służy do tworzenia stron z notatkami (plików .JNT) o tym samym wyglądzie, na przykład listach zadań lub harmonogramach.

Program Windows Journal zawiera kilka wbudowanych szablonów w instalacji. Mogą być również tworzone od podstaw poprzez zaprojektowanie szablonu i wybranie opcji Plik i rarr. Zapisz jako & rarr. Szablon systemu Windows Journal (* .Jtp).

Jak otworzyć plik JTP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku JTP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi JTP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem JTP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik JTP

Inne problemy z plikiem JTP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem JTP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami JTP:

  • plik JTP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku JTP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik JTP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik