• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku JPGW

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem JPGW. Jeżeli chcesz otworzyć plik JPGW, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku JPGW

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
JPEG World Format ESRI

Co to jest plik JPGW?

Plik GIS używany przez aplikacje GIS do mapowania rastrowego georeferencyjnego. Zawiera informacje o położeniu do określenia położenia odpowiadającego obrazu mapy JPG w rzeczywistych współrzędnych świata. Umożliwia umieszczanie na zdjęciach obrazów satelitarnych na całym świecie.

Pliki JPGW są takie same jak pliki .JPW, z wyjątkiem rozszerzenia ".Jpgw" nie jest tak popularne.

Jak otworzyć plik JPGW?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku JPGW jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi JPGW z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem JPGW którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik JPGW

Inne problemy z plikiem JPGW

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem JPGW nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami JPGW:

  • plik JPGW którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku JPGW z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik JPGW nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik