• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku JWS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem JWS. Jeżeli chcesz otworzyć plik JWS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku JWS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Oracle WebLogic Server Java Web Services Format BEA Systems

Co to jest plik JWS?

Plik Java służący do implementacji usług sieci Web na serwerze sieci Web. Zawiera kod Javy, który określa, w jaki sposób zachowują się usługi Web Services, w tym odwołania do metod i funkcji Java używanych przez serwer sieci Web.

Pliki JWS są standardowymi plikami klasy Java, które wykorzystują adnotacje metadanych JDK 5.0 do definiowania charakterystyk i zakresu określonych usług sieci Web.

Jak otworzyć plik JWS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku JWS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi JWS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem JWS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik JWS

Inne problemy z plikiem JWS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem JWS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami JWS:

  • plik JWS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku JWS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik JWS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik