• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku FCZ

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem FCZ. Jeżeli chcesz otworzyć plik FCZ, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku FCZ

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Poser Compressed Face Pose Format Smith Micro

Co to jest plik FCZ?

Plik danych z ułożonymi twarzami poser, opracowany przez firmę Poser, program do modelowania znaków 3D. Zawiera morfingowe dane dotyczące posesji twarzy, które mogą być użyte do modyfikowania wyrażeń znaków i fonemów.

Nieskompresowane pliki Poser face posose używają rozszerzenia .FC2.

Jak otworzyć plik FCZ?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku FCZ jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi FCZ z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem FCZ którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik FCZ

Inne problemy z plikiem FCZ

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem FCZ nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami FCZ:

  • plik FCZ którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku FCZ z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik FCZ nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik