• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku FOR

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem FOR. Jeżeli chcesz otworzyć plik FOR, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku FOR

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Fortran Source Format N/A

Co to jest plik FOR?

Plik kodu źródłowego zapisany w Fortran 77 (F77), języku programowania często wykorzystywanym do obliczeń naukowych i liczbowych. Często edytowane za pomocą edytora tekstowego lub IDE, które zapewnia wyróżnienie sytnax.

Jak otworzyć plik FOR?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku FOR jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi FOR z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem FOR którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik FOR

Inne problemy z plikiem FOR

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem FOR nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami FOR:

  • plik FOR którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku FOR z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik FOR nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik