• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku F3D

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem F3D. Jeżeli chcesz otworzyć plik F3D, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku F3D

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Fusion 3D Design Autodesk 360

Co to jest plik F3D?

Plik projektu 3D stworzony przez firmę Autodesk Fusion 360, narzędzie do projektowania 3D CAD w chmurze. Zawiera projekt 3D, stworzony przy użyciu najnowszych projektów narzędzi mechanicznych i przemysłowych.

Plik F3D pojawi się w Twoim komputerze, jeśli używasz funkcji eksportowania (podobnie jak funkcja Zapisz jako ...), w innym przypadku jest ona przechowywana w chmurze programu Autodesk.

Autodesk Fusion 360 to oparty na chmurze trójwymiarowy CAD stworzony do współpracy. Ponieważ oparta jest na chmurze, możesz dowolnie odwiedzać swoje projekty wszędzie io każdej chwili, na dowolnej maszynie.

Jak otworzyć plik F3D?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku F3D jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi F3D z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem F3D którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik F3D

Inne problemy z plikiem F3D

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem F3D nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami F3D:

  • plik F3D którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku F3D z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik F3D nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik