• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku FBZ7

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem FBZ7. Jeżeli chcesz otworzyć plik FBZ7, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku FBZ7

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Compressed FinalBuilder 7 Project VSoft Technologies

Co to jest plik FBZ7?

Plik projektu stworzony przez FinalBuilder 7, program służący do tworzenia projektów tworzenia oprogramowania Windows w aplikacjach Windows. Zapisuje odniesienia do aktywów wymaganych do budowy programu oraz odpowiednich właściwości. Służy do budowy zautomatyzowanych kompilacji.

Pliki FBZ7 to skompresowana wersja plików projektu .FBP7. Oba formaty można zapisać w programie FinalBuilder, format domyślny jest formatem FBZ7.

FinalBuilder jest dołączony do niektórych wersji Embarcadero Delphi.

Jak otworzyć plik FBZ7?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku FBZ7 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi FBZ7 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem FBZ7 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik FBZ7

Inne problemy z plikiem FBZ7

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem FBZ7 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami FBZ7:

  • plik FBZ7 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku FBZ7 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik FBZ7 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik