• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku FCGI

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem FCGI. Jeżeli chcesz otworzyć plik FCGI, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku FCGI

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
FastCGI Script Format FastCGI

Co to jest plik FCGI?

Plik kodu źródłowego napisany dla FastCGI (FCGI), rozszerzenie standardu CGI, służące do bardziej wydajnej obsługi żądań serwera sieci Web. Może być napisany w jednym z wielu języków pomocniczych, ale często napisany w języku Perl, a zatem zawiera zarówno kod i kod Perla z interfejsu FastCGI API.

Interfejs FastCGI obejmuje obsługę komputerów rozproszonych, dzięki czemu żądania sieci Web można ładować na wielu serwerach. Zawiera również obsługę identyfikacji i dostępu do ról.

FastCGI jest obsługiwany przez wiele serwerów sieci Web natywnie lub przez rozszerzenia serwerów WWW.

Jak otworzyć plik FCGI?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku FCGI jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi FCGI z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem FCGI którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik FCGI

Inne problemy z plikiem FCGI

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem FCGI nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami FCGI:

  • plik FCGI którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku FCGI z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik FCGI nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik