• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku FSH

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem FSH. Jeżeli chcesz otworzyć plik FSH, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku FSH

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Fragment Shader Format OpenGL

Co to jest plik FSH?

Plik graficzny używany przez aplikacje korzystające z biblioteki graficznej OpenGL. Przechowuje funkcję graficzną służącą do cieniowania fragmentu, który reprezentuje piksel w obrazie 3D. Wykorzystywane przez GPU do przetwarzania koloru, cieni i innych efektów.

Czcionki shaderów różnią się od shaderów wierzchołków (pliki .VSH), które reprezentują dane wymagane do odcienia wierzchołków 3D.

Jak otworzyć plik FSH?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku FSH jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi FSH z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem FSH którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik FSH

Inne problemy z plikiem FSH

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem FSH nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami FSH:

  • plik FSH którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku FSH z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik FSH nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik