• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DMSP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DMSP. Jeżeli chcesz otworzyć plik DMSP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DMSP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Roxio PhotoSuite Project Format Sonic Solutions

Co to jest plik DMSP?

Plik projektu stworzony przez Roxio PhotoSuite, program służący do tworzenia kart i plakatów z cyfrowych zdjęć. Zawiera dane i właściwości projektu, w tym zdjęcia cyfrowe, tekst, nakładki i efekty. Służy do zapisywania i ładowania projektów fotograficznych.

PhotoSuite jest teraz dostarczany razem z Roxio Creator, pakietem multimedialnym opracowanym przez firmę Sonic Solutions.

Jak otworzyć plik DMSP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DMSP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DMSP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DMSP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DMSP

Inne problemy z plikiem DMSP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DMSP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DMSP:

  • plik DMSP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DMSP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DMSP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik