• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku BIP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem BIP. Jeżeli chcesz otworzyć plik BIP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku BIP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Character Studio Biped Format N/A

Co to jest plik BIP?

Plik przechwytywania ruchu utworzony przy użyciu programu Character Studio. Rejestruje ruch biped (zazwyczaj człowieka) i zapisuje poszczególne klatki do pliku. Umożliwia dokładne odtworzenie ruchu ludzi w grach wideo, filmach i innych mediach, w których są używane efekty specjalne.

Jak otworzyć plik BIP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku BIP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi BIP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem BIP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik BIP

Inne problemy z plikiem BIP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem BIP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami BIP:

  • plik BIP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku BIP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik BIP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku BIP
BIP do APR