• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku BAU

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem BAU. Jeżeli chcesz otworzyć plik BAU, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku BAU

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
OpenOffice.org Configuration Format Sun Microsystems

Co to jest plik BAU?

Plik używany przez Apache OpenOffice, pakiet programów służący do edytowania tekstów i tworzenia prezentacji, arkuszy kalkulacyjnych i baz danych. Zawiera zestaw fraz kluczowych i ich zastępczych ciągów. Służy do automatycznego rozpoznawania i zastępowania fraz podczas pisania

Pliki BAU mogą być udostępniane w ramach instalacji Apache OpenOffice.

Apache OpenOffice był wcześniej znany jako OpenOffice.Org.

Jak otworzyć plik BAU?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku BAU jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi BAU z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem BAU którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik BAU

Inne problemy z plikiem BAU

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem BAU nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami BAU:

  • plik BAU którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku BAU z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik BAU nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik