• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku BRF

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem BRF. Jeżeli chcesz otworzyć plik BRF, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku BRF

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Braille Format N/A

Co to jest plik BRF?

Dokument zapisany w formacie gotowych znaków brajlowskich opartych na systemie ASCII (BRF). Koduje znaki brajla zakontraktowane przy użyciu systemu numeracji. Może być wyświetlany na drukarce brajlowskiej lub drukowany na drukarce brajlowskiej. Może również być używany przez oprogramowanie, które obsługuje funkcję Braille'a do mowy.

Pliki BRF są powszechnie używane do udostępniania publikacji cyfrowych osobom niewidomym.

Jak otworzyć plik BRF?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku BRF jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi BRF z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem BRF którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik BRF

Inne problemy z plikiem BRF

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem BRF nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami BRF:

  • plik BRF którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku BRF z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik BRF nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik