• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku BVD

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem BVD. Jeżeli chcesz otworzyć plik BVD, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku BVD

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
BitDefender Vault Format Bitdefender

Co to jest plik BVD?

Szyfrowany dysk wirtualny utworzony przez Bitdefender, aplikację antywirusową i zabezpieczającą Internet. Często przechowuje ważne i wrażliwe dokumenty użytkownika, ale może także przechowywać dowolny inny plik. Zawiera zarówno szyfrowanie, jak i ochronę hasłem dla bezpieczeństwa.

Pliki BVD można zarządzać z interfejsu File Vault w programie Bitdefender. Po otwarciu skarbce pojawiają się również w oknie Mój komputer jako logiczny dysk twardy.

Jak otworzyć plik BVD?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku BVD jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi BVD z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem BVD którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik BVD

Inne problemy z plikiem BVD

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem BVD nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami BVD:

  • plik BVD którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku BVD z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik BVD nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik