• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku BLT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem BLT. Jeżeli chcesz otworzyć plik BLT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku BLT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
AIM AOL Instant Messenger Saved Buddy List AOL

Co to jest plik BLT?

Przechowuje listę znajomych użytkowników do programu AOL Instant Messenger (AIM), popularnego programu komunikacji błyskawicznej. Zawiera nazwy użytkowników i inne informacje o znajomych, które pojawiają się na liście znajomych. lista znajomych zapewnia łatwy sposób kontaktowania się z przyjaciółmi i oglądania znajomych, którzy są online.

Pliki BLT były używane przez AIM 5.9 i wcześniejsze.

Jak otworzyć plik BLT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku BLT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi BLT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem BLT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik BLT

Inne problemy z plikiem BLT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem BLT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami BLT:

  • plik BLT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku BLT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik BLT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik