• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku CAP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem CAP. Jeżeli chcesz otworzyć plik CAP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku CAP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
PacketView Pro Packet Trace Data Format N/A

Co to jest plik CAP?

Zawiera pakiety zbierane przez program wąchania pakietów. Zapisuje surowe dane przechwycone przez transmisję danych. Nazywany także plikiem śledzenia lub plikiem kostnym i jest używany przez wiele programów sniffer pakietów.

Jak otworzyć plik CAP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku CAP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi CAP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem CAP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik CAP

Inne problemy z plikiem CAP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem CAP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami CAP:

  • plik CAP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku CAP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik CAP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik