• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Informacje o ImageMagick

ImageMagick to aplikacja, która pozwala obsługiwać niektóre typy plików z naszej bazy. Znajdziesz tutaj informacje, które konkretnie rozszerzenia plików są wspierane przez ImageMagick - przy pomocy tego programu będziesz mógł wyświetlić, edytować albo zapisać pliki we wskazanym formacie.

Program ImageMagick jako konwerter

Program Microsoft Office możesz także wykorzystać jako konwerter. To znaczy, że przy pomocy ImageMagick będziesz mógł otworzyć plik w jedym formacie a zapisać go w innym. Poniżej lista dostępnych konwersji przy wykorzystaniu ImageMagick.

Typy plików wspierane przez ImageMagick
DCM DICOM J2C JPC MGK MNG PNM MIFF MVG
Konwersje plików, które wykonasz z pomocą ImageMagick
ARW do NEF MRW do NEF MRW do ARW MRW do PEF NEF do JBIG NEF do JP2 NEF do MRW NEF do PEF PEF do MRW PEF do NEF RAF do PEF
Pobierz ImageMagick

Jeżeli potrzebujesz pobrać program ImageMagick, pamiętaj aby poszukać zaufanego źródła. W dzisiejszych czasach przy każdej okazji witryny oferujące pobieranie oprogramowania ImageMagick i innych dołączają do plików instalacyjnych niechciane dodatki. Najbardziej bezpiecznym rozwiązaniem jest skorzystanie z oficjalnej strony producenta ImageMagick - poniżej znajdziesz do niej link.

Strona producenta ImageMagick
Znajdź plik