• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MGK

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MGK. Jeżeli chcesz otworzyć plik MGK, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MGK

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
ImageMagick Settings Format ImageMagick Studios

Co to jest plik MGK?

Plik konfiguracyjny używany przez program ImageMagick, darmową bibliotekę służącą do tworzenia i edytowania obrazów bitmapowych. Zapisano w formacie XML i określa ustawienia formatów, kolorów, modułów, rejestrowania i innych elementów używanych przez oprogramowanie.

Przykładowe nazwy plików MGK zawierają colors.Mgk, magick.Mgk, modules.Mgk i log.Mgk.

Ponieważ wiele różnych aplikacji z oprogramowaniem ImageMagick, można znaleźć pliki MGK w folderach instalacyjnych.

Jak otworzyć plik MGK?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MGK jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MGK z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MGK którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MGK

Inne problemy z plikiem MGK

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MGK nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MGK:

  • plik MGK którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MGK z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MGK nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik