• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku J2C

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem J2C. Jeżeli chcesz otworzyć plik J2C, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku J2C

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
JPEG2000 Image Format Joint Photographic Experts Group

Co to jest plik J2C?

Obraz bitmapowy utworzony przy użyciu kompresji JPEG 2000, podobnej do standardowej kompresji .JPG, ale używa nowszego standardu kodowania, który umożliwia elastyczność kosztem komplikacji obliczeniowej. Można je przeglądać przez większość aplikacji obsługujących standardowe pliki .JP2.

Pliki strumieni kodu JPEG 2000 również korzystają z rozszerzenia pliku .JPC.

Jak otworzyć plik J2C?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku J2C jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi J2C z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem J2C którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik J2C

Inne problemy z plikiem J2C

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem J2C nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami J2C:

  • plik J2C którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku J2C z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik J2C nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik