• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Corel PaintShop Pro

Informacje o Corel PaintShop Pro

Corel PaintShop Pro to aplikacja, która pozwala obsługiwać niektóre typy plików z naszej bazy. Znajdziesz tutaj informacje, które konkretnie rozszerzenia plików są wspierane przez Corel PaintShop Pro - przy pomocy tego programu będziesz mógł wyświetlić, edytować albo zapisać pliki we wskazanym formacie.

Program Corel PaintShop Pro jako konwerter

Program Microsoft Office możesz także wykorzystać jako konwerter. To znaczy, że przy pomocy Corel PaintShop Pro będziesz mógł otworzyć plik w jedym formacie a zapisać go w innym. Poniżej lista dostępnych konwersji przy wykorzystaniu Corel PaintShop Pro.

Typy plików wspierane przez Corel PaintShop Pro
BMF DNG JAS MRW NEF PAL PEF JGD JMD JSL PBS PBV PCN PLH PRL PS7 PSPAUTOSAVE PSPCMYKPROFILE PSPDEFORMATIONMAP PSPENVIROMENTMAP PSPFRAME PSPGRADIENT PSPSCRIPT PSPSELECTION PSPSHAPE PSPSTYLEDLINE PSPTUBE PSPWORKSPACE Q5Q WPG2 WSA
Konwersje plików, które wykonasz z pomocą Corel PaintShop Pro
CPT do JPG EMZ do JPG EMZ do JP2 EMZ do SVGZ JP2 do JPG JP2 do EMZ JPG do EMZ JPG do JP2 MRW do NEF MRW do JPG MRW do PEF NEF do JPG NEF do JP2 NEF do MRW NEF do PEF PEF do JPG PEF do MRW PEF do NEF PSP do JPG PSPIMAGE do JPG SVGZ do EMZ
Pobierz Corel PaintShop Pro

Jeżeli potrzebujesz pobrać program Corel PaintShop Pro, pamiętaj aby poszukać zaufanego źródła. W dzisiejszych czasach przy każdej okazji witryny oferujące pobieranie oprogramowania Corel PaintShop Pro i innych dołączają do plików instalacyjnych niechciane dodatki. Najbardziej bezpiecznym rozwiązaniem jest skorzystanie z oficjalnej strony producenta Corel PaintShop Pro - poniżej znajdziesz do niej link.

Strona producenta Corel PaintShop Pro
Znajdź plik