• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku BMF

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem BMF. Jeżeli chcesz otworzyć plik BMF, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku BMF

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Corel Gallery Binary Material Format Corel

Co to jest plik BMF?

Skompresowany format obrazu bitmapowego używany przez starsze programy do edycji obrazu Corel, takie jak Corel Gallery. Często używane do przechowywania cyfrowych zdjęć i klipartów. Podobnie do pliku .BMP, ale zawiera zastrzeżone formatowanie i bezstratną kompresję.

Jak otworzyć plik BMF?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku BMF jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi BMF z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem BMF którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik BMF

Inne problemy z plikiem BMF

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem BMF nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami BMF:

  • plik BMF którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku BMF z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik BMF nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik