• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku LRX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem LRX. Jeżeli chcesz otworzyć plik LRX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku LRX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
BBeB Ebook Format Sony

Co to jest plik LRX?

Plik używany przez Sony Portable Reader, urządzenie mobilne, które umożliwia użytkownikom czytanie e-booków. Zawiera dane dla Sony "BroadBand eBook" (BBeB), na przykład obrazy, tekst i dane o numerze stron. Zapisano w szyfrowanym pliku binarnym zawierającym nagłówek, określoną liczbę obiektów i indeks obiektów.

Pliki LRX i .LRF zawierają dwa dostępne formaty książek BBeB. Podczas gdy pliki LRF nie są zaszyfrowane, pliki LRX są szyfrowane i są chronione przez DRM. DRM ogranicza liczbę urządzeń, które mogą używać tego samego pliku LRX.

Jak otworzyć plik LRX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku LRX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi LRX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem LRX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik LRX

Inne problemy z plikiem LRX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem LRX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami LRX:

  • plik LRX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku LRX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik LRX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik