• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku LETTER

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem LETTER. Jeżeli chcesz otworzyć plik LETTER, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku LETTER

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Undeliverable Mail Format N/A

Co to jest plik LETTER?

Plik o nazwie dead.Letter, który czasem jest tworzony w systemach Unix, gdy nie można wysłać e-maila. Może zostać utworzony, ponieważ adres docelowy jest nieprawidłowy lub ponieważ odbiorca odmówił przyjęcia tego e-maila.

Nieprzerwane. Pliki mogą zostać usunięte w sposób bezpieczny. Jeśli jednak istnieją inne problemy z wysyłaniem poczty, plik może zostać odtworzony. Dlatego też być może trzeba będzie zbadać dalsze informacje o tym, dlaczego poczta nie jest wysyłana.

Plik dead.Letter może zostać utworzony przez program Unix sendmail. Również czasami jest tworzony podczas wywoływania programu sendmail z funkcją PHP mail ().

Jak otworzyć plik LETTER?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku LETTER jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi LETTER z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem LETTER którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik LETTER

Inne problemy z plikiem LETTER

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem LETTER nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami LETTER:

  • plik LETTER którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku LETTER z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik LETTER nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik