• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku LIZD

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem LIZD. Jeżeli chcesz otworzyć plik LIZD, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku LIZD

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
BeLight Live Interior 3D Compressed Design Format BeLight Software

Co to jest plik LIZD?

Plik projektu projektu sprężonego wnęki utworzony przez oprogramowanie do projektowania domowego wnętrza firmy Live Interior 3D. Zapisuje skompresowaną wersję dokumentu .LI3D. Służy do zmniejszania rozmiaru składowania projektów e-mail i archiwizacji.

Live Interior 3D dla komputerów Mac było obsługiwane przez program Live Home 3D for Mac. Pliki LIZD są nadal obsługiwane przez program Live Home 3D dla komputerów Macintosh.

Jak otworzyć plik LIZD?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku LIZD jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi LIZD z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem LIZD którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik LIZD

Inne problemy z plikiem LIZD

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem LIZD nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami LIZD:

  • plik LIZD którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku LIZD z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik LIZD nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik