• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku IDMS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem IDMS. Jeżeli chcesz otworzyć plik IDMS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku IDMS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Adobe InDesign Format Adobe Systems

Co to jest plik IDMS?

Fragment utworzony przez InDesign, program do publikowania na pulpicie, służący do tworzenia profesjonalnych układów stron. Zawiera podzbiór dokumentu, który zawiera jeden lub więcej obiektów i ich wzajemne położenie względem siebie. Służy do eksportowania i ponownego wykorzystania części strony.

Pliki IDMS można tworzyć, wybierając jeden lub więcej obiektów, przeciągając je i upuszczając na pulpit. Mogą być eksportowane z InDesign, wybierając File & rarr. Eksport.

Przed InDesign CS4 fragmenty były przechowywane jako pliki .INDS.

Jak otworzyć plik IDMS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku IDMS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi IDMS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem IDMS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik IDMS

Inne problemy z plikiem IDMS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem IDMS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami IDMS:

  • plik IDMS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku IDMS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik IDMS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik