• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku CZP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem CZP. Jeżeli chcesz otworzyć plik CZP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku CZP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
ClozePro Archive Format Crick Software

Co to jest plik CZP?

Plik używany przez Cloze Pro, program służący do przygotowywania standardowych testów i innych dokumentów do oceny uczniów. Przechowuje pakiet treści, który może zostać zaimportowany do oprogramowania.

Aplikacja ClozePro została przerwana.

Jak otworzyć plik CZP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku CZP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi CZP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem CZP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik CZP

Inne problemy z plikiem CZP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem CZP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami CZP:

  • plik CZP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku CZP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik CZP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik