• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku LPB

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem LPB. Jeżeli chcesz otworzyć plik LPB, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku LPB

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
LaserTank Game Replay Format JEK Software

Co to jest plik LPB?

Plik gry stworzony przez firmę LaserTank, gra logiczna zawierająca czołgi. Zapisuje odtwarzanie poziomu odtwarzanego przez użytkownika. Może być wysłany z plikiem wysokiej oceny LaserTank.Hs (.HS), który zostanie opublikowany na stronie internetowej HP LaserTank High Score.

Jak otworzyć plik LPB?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku LPB jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi LPB z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem LPB którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik LPB

Inne problemy z plikiem LPB

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem LPB nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami LPB:

  • plik LPB którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku LPB z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik LPB nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik