• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku LOCKFILE

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem LOCKFILE. Jeżeli chcesz otworzyć plik LOCKFILE, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku LOCKFILE

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Mac OS X Lion Property List XML Lock Format Apple

Co to jest plik LOCKFILE?

Plik blokady używany przez składnik preferencji aplikacji Lion systemu Mac OS X 10.7. Zapisany jako pusty plik wraz z odpowiadającym mu plikiem .PLIST (eG, plik blokady dla com.Myapp.Plist to plik com.Myapp.Plist.Lockfile). Używany do zaznaczania dostępu do pliku PLIST programu, gdy aplikacja jest otwarta.

Jeśli plik LOCKFILE zostanie usunięty, system Mac OS X będzie go odtwarzał przy następnym otwarciu odpowiedniej aplikacji. Na przykład, jeśli usuwasz plik com.Apple.Mail.Plist.Lockfile aplikacji Apple Mail, zostanie on ponownie utworzony przy następnym otwarciu poczty.

Pliki blokady można znaleźć w katalogu ~ / Library / Preferences / użytkownika.

Jak otworzyć plik LOCKFILE?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku LOCKFILE jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi LOCKFILE z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem LOCKFILE którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik LOCKFILE

Inne problemy z plikiem LOCKFILE

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem LOCKFILE nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami LOCKFILE:

  • plik LOCKFILE którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku LOCKFILE z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik LOCKFILE nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik