• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku FES

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem FES. Jeżeli chcesz otworzyć plik FES, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku FES

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Fileless Occurrence Placeholder G&A M.C.

Co to jest plik FES?

Plik zastępczy (ang. Placeholder) powstający, gdy plik 3D Topicscape jest eksportowany do systemu Windows. Zapewnia możliwość "round-trip", która polega na eksportowaniu plików do Topicscape, modyfikowaniu ich, a następnie ich ponownym ich zaimportowaniu.

Zawartość pliku FES można przeglądać za pomocą edytora tekstowego.

Jak otworzyć plik FES?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku FES jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi FES z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem FES którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik FES

Inne problemy z plikiem FES

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem FES nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami FES:

  • plik FES którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku FES z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik FES nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik