• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku NS4

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem NS4. Jeżeli chcesz otworzyć plik NS4, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku NS4

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Lotus Notes Database Format IBM

Co to jest plik NS4?

Plik bazy danych utworzony przez Lotus Notes 4.X. Zawiera listę kontaktów, notatek tekstowych, wiadomości e-mail, kalendarzy i innych informacji. Przechowuje dane strukturalne do zarządzania organizacją osobistą i biznesową.

"Domino", program serwera Notes, został wydany w 1996 r. Wraz z uwagami 4.5. Wiele aktualizacji dotyczyło tylko wydania dla systemu Windows, ale w 2006 r. Program Lotus Notes 7.0.2 został udostępniony dla systemu Mac OS X.

Jak otworzyć plik NS4?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku NS4 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi NS4 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem NS4 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik NS4

Inne problemy z plikiem NS4

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem NS4 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami NS4:

  • plik NS4 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku NS4 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik NS4 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik