• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku NRT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem NRT. Jeżeli chcesz otworzyć plik NRT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku NRT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Nokia Ringtone Format Nokia

Co to jest plik NRT?

Format dzwonka używany przez telefony komórkowe Nokia. Zapisuje melodie jako dane MIDI, podobne do pliku .MID. Może być konwertowany na inne bardziej popularne formaty za pomocą konwertera dźwięku Nokia dołączonego do pakietu Nokia PC Suite.

Jak otworzyć plik NRT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku NRT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi NRT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem NRT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik NRT

Inne problemy z plikiem NRT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem NRT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami NRT:

  • plik NRT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku NRT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik NRT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik